Důležité

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Vyjeli jsme na kolech….

Vyjeli jsme na kolech….

…..nebyla to obyčejná vyjížďka do přírody, ale praktická zkouška našich znalostí a dovedností jako účastníků silničního provozu. Navštívili jsme dopravní hřiště.

K zapůjčení byly k dispozici jak kola, tak i koloběžky a motokárky. Pan správce si s námi nejdříve prošel celý areál a znovu jsme si společně zopakovali význam všech dopravních značek. Také jsme si vysvětlili některé dopravní situace, ve kterých se můžeme ocitnout. Potom už jsme nasedli a hurá na silnici. Někteří spolužáci nás hned na začátku překvapovali tím, že se chovali, jakoby byli na silnici pouze oni bez ohledu na druhé.To se nám nelíbilo, tak jsme jim museli znovu připomenout některá důležitá pravidla. Mohli jsme si vyzkoušet jízdu na kruhovém objezdu, parkování a výjezd z parkoviště, chování na světelné křižovatce. Jeden náš spolužák nám dokonce ochotně zahrál chodce. Velké díky patří panu správci, který byl velice milý a hlavně trpělivý.

žáci 4.A


Aktualizováno (Středa, 30 Květen 2018 07:37)