Důležité

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Družinové vaření

Družinové vaření

S plánem zpříjemnit si jedno družinové  odpoledne něčím dobrým na zub, rozhodli jsme se v rámci prodloužené středy připravit si nějakou mňamku. Nachystali jsme si suroviny a nádobí a pustili se do pečení kokosové buchty a vajíčkové pomazánky.

Všichni se ochotně zapojili do míchání , krájení a mazaní a práce nám šla od ruky. A aby i rodiče věděli, jaké mají doma kuchtíky, připravili jsme něco na ochutnání domů. Pak už jsme si pochutnali na tom , co jsme vyrobili a na závěr se všichni zapojili do úklidu družiny.


Vaříme ve družině

Oloupali jsme vajíčka. Pak jsme ostrouhali mrkev. Potom přidali ještě jiné věci podle receptu a zamíchali. Když byla pomazánka hotová tak jsme si nakrájeli rohlík na jednohubky a namazali. A protože rádi mlsáme upekli jsme si ještě sladký dezert. Byly to kokosové řezy. Do těsta patřily vajíčka, cukr, mouka, prášek do pečiva, olej a hodně kokosu. Všechno jsme to smíchali a upekli. Byla moc dobrá. Určitě jí vyzkouším s taťkou doma. MŇAM :-)

Lukáš Lacman  3.A.


Aktualizováno (Čtvrtek, 05 Duben 2018 07:59)