Důležité

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Vycházka do lesa

Vycházka do lesa

Při jedné z prodloužených střed jsme vyrazili do lesa na vycházku spojenou s krmením zvířátek. Zvířátka mají v zimě větší hlad, protože si kvůli sněhu nemohou najít dostatek krmení, a proto se jim každý rok snažíme pomoci a přinášíme něco na zub ( ovoce, zeleninu, suchý chléb, kaštany……..).

Tak tomu bylo i tento rok. Potravu  jsme uložili tak , aby  byla přístupná a zvířátka ji našla. Samozřejmě jsme nezapomněli  pověsit na strom něco pro ptáčky.  Počasí bylo mrazivé, ale my jsme se zahřáli čajem a hrami ve sněhu.

Krmení zvířátek

Při jedné prodloužené středě jsem se družinou byla nakrmit zvířátka v lese. Dala jsem jim mrkev, jablko a suchý chleba. A když jsme se vraceli  vycházky tak nás přistihla sněhová bouřka. Bylo to dost děsivé, když jsme přišli do školy, tak jsme byli všichni mokří.

Kristýna Boštíková  2. B.Aktualizováno (Čtvrtek, 05 Duben 2018 07:59)