Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

O úspěchu našich novin v soutěži Školní časopis roku jsme už psali. V letošním ročníku jsme opravdu s Riegrováčkem i Riegrovákem „zabodovali“, když jsme si přivezli 7 ocenění, z toho 2 absolutní vítězství.

Po tomto úspěchu nás oslovili studenti Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, aby mohli naše noviny použít k výzkumu, který na fakultě provádějí. Pro naše redaktory je to další ocenění jejich práce, kterou dělají nad rámec svých školních povinností. Jestliže vysokoškoláci projeví zájem o práci dětí ze základní školy, chtějí ji využít ke svým studijním účelům, je to super.

Rádi jim poskytneme vítězné výtisky, abychom dostali zpětnou vazbu, jak by oni zhodnotili naši práci, co by nám případně mohli z pohledu vysokoškoláka poradit.

Do budoucna bychom rádi noviny oživili novými rubrikami a otevřeli je šikovným „novinářům“ zvenčí. A proto máme pro každého z vás výzvu – přidejte se k nám! Své náměty do našich školních novin můžete posílat redakční radě na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . A pak už jen čekat na další číslo Riegrováčku či Riegrováku. Přispěvatelům zveřejněných příspěvků zašleme rádi „jejich“ číslo zdarma.
Aktualizováno (Úterý, 27 Březen 2018 08:17)