Důležité

Na čtvrtek 25. 10. 2018 je vyhlášeno pro žáky školy z organizačních důvodů ředitelské volno.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

O úspěchu našich novin v soutěži Školní časopis roku jsme už psali. V letošním ročníku jsme opravdu s Riegrováčkem i Riegrovákem „zabodovali“, když jsme si přivezli 7 ocenění, z toho 2 absolutní vítězství.

Po tomto úspěchu nás oslovili studenti Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, aby mohli naše noviny použít k výzkumu, který na fakultě provádějí. Pro naše redaktory je to další ocenění jejich práce, kterou dělají nad rámec svých školních povinností. Jestliže vysokoškoláci projeví zájem o práci dětí ze základní školy, chtějí ji využít ke svým studijním účelům, je to super.

Rádi jim poskytneme vítězné výtisky, abychom dostali zpětnou vazbu, jak by oni zhodnotili naši práci, co by nám případně mohli z pohledu vysokoškoláka poradit.

Do budoucna bychom rádi noviny oživili novými rubrikami a otevřeli je šikovným „novinářům“ zvenčí. A proto máme pro každého z vás výzvu – přidejte se k nám! Své náměty do našich školních novin můžete posílat redakční radě na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . A pak už jen čekat na další číslo Riegrováčku či Riegrováku. Přispěvatelům zveřejněných příspěvků zašleme rádi „jejich“ číslo zdarma.
Aktualizováno (Úterý, 27 Březen 2018 08:17)