Home Aktivity školy Akce školy Šikulka z 1.B

Šikulka z 1.B

První třída, první vysvědčení, první soutěže a hned dvakrát 1. místo. Že by Ester Ledecká, ale ta nechodí do první třídy. Nene, je to žáček naší školy a třídy 1. B. Dominik Pelz, který se rozhodl spolu s několika spolužáky ze třídy, že se přihlásí do školního kola recitační soutěže.

Zuzanka, Anežka, Daneček i Dominik pilně nacvičovali  svoje básničky. V den soutěže měli generálku před svojí třídou. Každý z nich se snažil co nejvíc to šlo. Jak to však v soutěžích chodí, někdo musí být první a někdo poslední. Domčovi se to povedlo, první místo a postup do oblastního kola. 26.2.2018 mu celá 1. B. držela palečky a ono to vyšlo. Dominik získal opět zasloužené zlato. Bude reprezentovat naši třídu a školu na PŘEHLÍDCE RECITÁTORŮ OKRESNÍHO KOLA.

Blahopřejeme a už teď držíme palečky a přejeme mnoho úspěchů.


Aktualizováno (Středa, 28 Únor 2018 13:07)