Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (7.12.2009)

Parlamentní hlasatel (7.12.2009)

Pondělí 7.12. 2009

Na schůzi parlamentu jsme probírali tyto věci:
  1. Chtěli bychom žákům připomenout, že pokračuje soutěž o nejlepší fotku na PF 2010. Pokud něco máte, tak se hlaste redakci školních novin.
  2. Koutek v mezipatře pod ředitelnou je v dobrém stavu. Díky =)).
  3. Vyprávěly jsme o vyhlášení celostátní soutěže školních časopisů.
  4. Byla uzavřena sbírka Fondu Sidus a odeslány vybrané finance.
  5. Vcházet do školy teď všichni musí předním vchodem, protože vstupní brána se opravuje. To vše kvůli bezpečnosti.
  6. Hledáme skryté rezervy aneb jak uniká teplo ze školy. Co třeba okna… Nebo máte nějaké jiné návrhy?
  7. Příspěvky do školních novin má teď na starosti 3. třída. Redakce pro ni vyhradila 1 stranu, tak se těšte na další vydání =)).
  8. Každá třída musí hlásit absenci žáků. Zatím jsme dosáhli 15 %, ale kdybych to psala včas,nevěděla bych ještě, že absence bude 25% a budeme mít 2 dny chřipkové prázdniny=)).

Aktualizováno (Pondělí, 18 Říjen 2010 06:13)