Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Nebyli jsme kompletní, ale alespoň měla každá třída svého zástupce.

Jednání začala Magda otázkou na paní ředitelku, jak by měl vypadat zimní branný den. Dozvěděli jsme se, že informace dostaneme až po pedagogické radě, na které se podle počasí hlavní organizátoři rozhodnou.

Co ale v žádném případě neovlivní počasí? Tradiční karneval školní družiny 7. února 2018 ve Fabrice. I když je to karneval školní družiny, přijít mohou starší, ale i mladší, rodiče, nebo roztomilé kočičky z posledního karnevalu.

Letos se nám sešly najednou obě akce. Karneval i Valentýnský bál. Ten se uskuteční zhruba o týden později. Připravují ho žáci deváté třídy, přijít ale mohou i ti z nižších tříd. Samozřejmě čekáme, že se za námi přijdou podívat i ti, kteří  lavice našich tříd  už opustili. Jste vítáni! 

Ozval se také jeden dotaz na školní automat. Někdo si potřeboval koupit náplň do propisovačky a ona zrovna chyběla. Za kým jít? Automat je pouze ve škole umístěn, na starosti ho mají děvčata z osmé třídy - Chiara a Nikola. Takže všechny dotazy směřujte na ně. Děvčata potřebné objednají a distributoři dovezou.

Poslední informace se týkala incidentu, který způsobili dva žáci ze sedmé třídy, když si pohrávali s hasicím přístrojem a uvolněný prášek několik žáků vdechlo. Paní ředitelka stručně vysvětlila, jak nebezpečné je vdechnutí a jaké následky tato jejich "zábava" mohla mít.


Aktualizováno (Čtvrtek, 25 Leden 2018 09:45)