Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Nebyli jsme kompletní, ale alespoň měla každá třída svého zástupce.

Jednání začala Magda otázkou na paní ředitelku, jak by měl vypadat zimní branný den. Dozvěděli jsme se, že informace dostaneme až po pedagogické radě, na které se podle počasí hlavní organizátoři rozhodnou.

Co ale v žádném případě neovlivní počasí? Tradiční karneval školní družiny 7. února 2018 ve Fabrice. I když je to karneval školní družiny, přijít mohou starší, ale i mladší, rodiče, nebo roztomilé kočičky z posledního karnevalu.

Letos se nám sešly najednou obě akce. Karneval i Valentýnský bál. Ten se uskuteční zhruba o týden později. Připravují ho žáci deváté třídy, přijít ale mohou i ti z nižších tříd. Samozřejmě čekáme, že se za námi přijdou podívat i ti, kteří  lavice našich tříd  už opustili. Jste vítáni! 

Ozval se také jeden dotaz na školní automat. Někdo si potřeboval koupit náplň do propisovačky a ona zrovna chyběla. Za kým jít? Automat je pouze ve škole umístěn, na starosti ho mají děvčata z osmé třídy - Chiara a Nikola. Takže všechny dotazy směřujte na ně. Děvčata potřebné objednají a distributoři dovezou.

Poslední informace se týkala incidentu, který způsobili dva žáci ze sedmé třídy, když si pohrávali s hasicím přístrojem a uvolněný prášek několik žáků vdechlo. Paní ředitelka stručně vysvětlila, jak nebezpečné je vdechnutí a jaké následky tato jejich "zábava" mohla mít.


Aktualizováno (Čtvrtek, 25 Leden 2018 09:45)