Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (23.11.2009)

Parlamentní hlasatel (23.11.2009)

Jednání 23. listopadu 2009
  1. Do soutěže ve fotografování se zatím nikdo se svou prací nepřihlásil.
  2. Školní noviny vyhlásily také soutěž o nejlepší návrh na PF.
  3. Do úklidu okolí školy se na výzvu MěU přihlásily dvě třídy 5. a 9. b.
  4. Vybraná finanční částka na Fond  Chrpa byla odeslána, v prodeji jsou ještě drobné předměty Fondu Sidus.
  5. Zájezd do divadla je zatím v prodeji.
  6. V souvislosti s možnou nákazou prasečí chřipkou byla vydána opatření, se kterými budou žáci seznámeni prostřednictvím zástupců v Parlamentu a třídními učiteli na třídnických hodinách.
  7. 24. 11. 2009 se někteří žáci zúčastní vystoupení tanečního oboru ve Fabrice. Všichni doufáme, že nám neudělají stejnou ostudu jako žáci při minulé návštěvě.
  8. Školní družina pro nás i pro veřejnost připravila další vánoční trhy, kde se budou prodávat výrobky kroužku keramiky. Nápadů na dárek k Vánocům  tam jistě najdete všichni hodně. Jste zváni, ŠD se na vás těší.
  9. 9. prosince proběhne v tělocvičně školy první vánoční vernisáž. Také na ni jste všichni srdečně zváni. Bude se  na co dívat  a co poslouchat.

Aktualizováno (Pondělí, 18 Říjen 2010 06:13)