Home Školní družina Činnost Školní družina v CineStaru

Školní družina v CineStaru

Rok se s rokem sešel a děti ze školní družiny se v rámci prodloužené středy opět vypravily na tolik očekávaný výlet do kina CineStar v Hradci Králové, kde shlédly 3D film Příšerákovi.

A jak se dětem akce líbila?

Prodloužená středa v CineStar Hradec Králové

Byli jsme ve škole pouze tři vyučovací hodiny. Pak jsme šli do družiny, paní vychovatelka si nás spočítala a šli jsme na oběd. Po obědě jsme se v šatně oblékli a čekali venku na autobus. Na autobus jsme chvíli čekali,tak se paní vychovatelky domluvily, že se půjdeme projít kousek k bazénu. Když autobus přijel, nastoupili jsme a vyjeli. Po příjezdu na místo nás paní vychovatelka spočítala a vydali jsme se do kina. V kině jsme dostali brýle a šli jsme do sálu. Tam jsme se vysvlékli a šli jsme si koupit popcorn a coca-colu. Potom jsme se šli posadit do sálu a začal 3D film Příšerákovi. Když film skončil, oblékli jsme se, paní vychovatelka si nás všechny před sálem spočítala a šli jsme k autobusu. Nastoupili jsme a svačili jsme. Pak jsme jeli do Svitav, kde na nás před školou čekali rodiče. Bylo to super.

Nikita Kotěrová, 3. třída


CineStar

Až skončila třetí vyučovací hodina, šli jsme do školní družiny. Tam nás paní vychovatelka spočítala a šli jsme na oběd. Když jsme se naobědvali, oblékli jsme se a seřadili se. Pan řidič autobusu měl chvíli zpoždění. Pak přijel. Jeli jsme asi hodinu. Až jsme přijeli, šli jsme do centra. Tam jsme se svezli po jezdících schodech. Přišli jsme do kina, tam jsme se vysvlékli a šli si koupit popcorn a colu. Pak jsme se vrátili do sálu a začal film. Když skončil, jeli jsme zpátky domů. Výlet se mi moc líbil.

Andrea Laštovičková, 3. třída

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Leden 2018 09:41)