Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (9.11.2009)

Parlamentní hlasatel (9.11.2009)

Pondělí 9. 11. 2009

Na schůzi parlamentu jsme probírali tyto věci:
  1. Školní noviny vyhlásily soutěž ve fotografování.
  2. Kromě toho také soutěž o nejlepší  návrh na PF 2010. .
  3. Bude se konat adventní koncert. Shání se ti, kteří by byli ochotni doprovázet výstavu živou hudbu, nějakou koledou atd.
  4. Zima začala velmi brzy a spadané listí se nestihlo shrabat. Kdyby to namrzlo, listí pod námrazou shnije. Tak městský úřad vyhlásil soutěž. Vymezil úseky 2000 metrů čtverečních na hrabání a můžete hrabat listí. Když to bude důkladné, dostanete od městského úřadu 1000,- Kč. Je to soutěž, do které byste se měli zapojit se svou třídou. Peníze sice dostanete dohromady, ale určitě si u toho užijete legraci. Než se ta vypravíte, musíte to ohlásit ředitelce.
  5. Opět se jako každý půlrok konal sběrový týden. Zachránili jste zhruba 91 stromů. Děkujeme.
  6. Dětské zastupitelstvo městského parlamentu má nové zástupkyně.
  7. Řešili jsme také chování 9. tříd ve Fabrice. Dělali prý škole ostudu.
  8. Program Terasoft vám nabízí programy, které využíváme při výuce. Můžete si je nyní objednat domů. Zeptejte se svého třídního učitele.
  9. Koutek v mezipatře hlídá 8.a a vše je v pořádku.
  10. Na začátku týdne po škole chodily žákyně 9.a a nabízely vám klíčenky, přívěsky, samolepky atd., které sloužily na pomoc nemocným dětem. Děkujeme všem, co si něco koupili.

Aktualizováno (Pondělí, 18 Říjen 2010 06:13)