Důležité

Na čtvrtek 25. 10. 2018 je vyhlášeno pro žáky školy z organizačních důvodů ředitelské volno.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na tomto jednání jsme se sešli všichni.

Hovořili jsme o připravovaných akcích, ale hlavně jsme se zaměřili na "kontrolu" domácí přípravy - čemu se věnujeme ve svém volném čase. Připraveni byli téměř všichni zástupci. Téměř všichni. Jedni malí zapomněli, jedni nevěděli, jak přehled udělat, a bohužel jedni velcí úkol nesplnili.

I tak jsme se dozvěděli zajímavé údaje. Ze sportovních aktivit máme zastoupen fotbal, volejbal, hokej, hokejbal, florbal, basketbal, cyklistiku, gymnastiku, plavání, atletiku, zumbu, aerobik, aikido. Několik chlapců se věnuje parkouru. Máme ve škole několik skautů a zálesáků. Děvčata se úspěšně věnují tanci ve studiu Scarlett. Nezapomnělo se ani na ty, kteří navštěvují ZUŠ a věnují se buď zpěvu nebo hře na hudební nástroj. Jeden žák navštěvuje Díru/ nízkoprahový klub/. Za zmínku ještě stojí  rybaření, keramika, šikovné ruce, přírodovědný kroužek. Z těch nejzajímavějších to bylo horolezectví, střelecký kroužek, programování, korejština. A nakonec  asi  učitelka želv.

Docela jsme se pobavili a ještě pobavíme, protože naše zájmy jsou různé, ale v každém případě velmi zajímavé. Škoda, že jsou ve škole i žáci, kteří nemají ve svém volném času žádnou aktivitu. Ti si potom zřejmě svoji aktivitu "vybíjejí" ve škole.

Domluvili jsme si termín, kdy se pokusíme ohodnotit vánoční výzdobu. 20. prosince v sedm hodin.

Aktualizováno (Středa, 13 Prosinec 2017 09:47)