Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Superkalifradžilistikexpijalidózní

Superkalifradžilistikexpijalidózní

Znáte tohle roztomilé slovíčko? Ne? Potom máte mezery ve vzdělání nebo přinejmenším ve své fantazii.

Třiačtyřicet žáků – Riegrováků už význam toho slova zná. Znamená hru, zábavu, fantazii, legraci, ale i poučení.  Vědí, že je vymyslely dvě malé děti spolu se svou okouzlující chůvou, kterou jim rodiče pořídili, protože na ně neměli čas. Jsou to postavy slavné knížky paní P. L. Traversové „Mary Poppins“.

7. prosince jsme navštívili stejnojmenný muzikál. Téměř tři hodiny nás z jeviště bavili herci, zpěváci a tanečníci Městského divadla v Brně.  Na zpáteční cestě autobusem pak zpívaly naše-vaše děti. Výlet se vydařil a zážitek to byl nezapomenutelný.

V tomto předvánočním shonu vřele doporučujeme zastavit se, přečíst si knížku, navštívit muzikál, nebo si alespoň, jen tak pro sebe, vymyslet podobně potrhlé slovíčko. A až vás někdo naštve, řekněte si je nahlas. Uleví se vám!

Aktualizováno (Pondělí, 11 Prosinec 2017 10:59)