Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání opět chyběli zástupci jedné třídy.  Není to poprvé, proto paní učitelce informaci předáme, aby třída nezůstávala bez informací.

Zástupci parlamentu, kteří jsou zároveň i redaktory školních novin, informovali o úspěchu novin v celostátní soutěži Školní časopis roku 2017. Přidali k tomu i svoje dojmy a zážitky, tím jejich povídání zaujalo všechny. Možná najdeme mezi pozornými posluchači i další redaktory.

Dále jsme si vysvětlili, jak bude probíhat odměňování za sběr papíru. Pan učitel Richtr připravuje zajímavé odměny. Za zbývající peníze budou potom zaplacena trička pro vycházející žáky a odměny pro úspěšné řešitele různých soutěží.

Proč máme volno 17. listopadu? To byla otázka, na kterou zástupci dost těžko hledali odpověď. Paní ředitelka se snažila vysvětlit souvislost mezi 17. listopadem 1939 a 17. listopadem 1989. Měli bychom se zajímat i o události, které souvisejí se dny, kdy nemusíme do školy.

Ve škole dost často řešíme různé přestupky a nevhodné chování, proto jsme na závěr uložili za úkol připravit přehled o mimoškolní činnosti. Je mezi vámi hodně šikovných a nadaných žáků a  o nich skoro vůbec nic nevíme. Není to škoda?

Aktualizováno (Pondělí, 11 Prosinec 2017 11:08)