Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání opět chyběli zástupci jedné třídy.  Není to poprvé, proto paní učitelce informaci předáme, aby třída nezůstávala bez informací.

Zástupci parlamentu, kteří jsou zároveň i redaktory školních novin, informovali o úspěchu novin v celostátní soutěži Školní časopis roku 2017. Přidali k tomu i svoje dojmy a zážitky, tím jejich povídání zaujalo všechny. Možná najdeme mezi pozornými posluchači i další redaktory.

Dále jsme si vysvětlili, jak bude probíhat odměňování za sběr papíru. Pan učitel Richtr připravuje zajímavé odměny. Za zbývající peníze budou potom zaplacena trička pro vycházející žáky a odměny pro úspěšné řešitele různých soutěží.

Proč máme volno 17. listopadu? To byla otázka, na kterou zástupci dost těžko hledali odpověď. Paní ředitelka se snažila vysvětlit souvislost mezi 17. listopadem 1939 a 17. listopadem 1989. Měli bychom se zajímat i o události, které souvisejí se dny, kdy nemusíme do školy.

Ve škole dost často řešíme různé přestupky a nevhodné chování, proto jsme na závěr uložili za úkol připravit přehled o mimoškolní činnosti. Je mezi vámi hodně šikovných a nadaných žáků a  o nich skoro vůbec nic nevíme. Není to škoda?

Aktualizováno (Pondělí, 11 Prosinec 2017 11:08)