Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání chyběli zástupci několika tříd. Udělali však to, co se sluší a patří - předem se omluvili. Účastnili se totiž jiné akce.

My jsme hodnotili celoškolní akci - Vitamínový den. Dětem na prvním stupni se akce líbila, ale hlavně jim "chutnala".  Upíří krev, koktejly, křížaly, štěpány, srdíčka ze semínek. To vše bylo dobrá dopolední svačina. Na druhém stupni si někteří pochutnali na mrkvi a semínkových srdíčkách, někteří se však stihli ukázat a svačiny se potom válely všude. Škoda!

Dále jsme hovořili o dalších zajímavých akcích školy. Za první dva měsíce jich bylo docela dost. Adaptační pobyt šesťáků, zamykání studánky školní družinou, návštěvy čtvrtých tříd v Poličce ve firmě Ravensburger, divadelní představení - dokonce dvě, prodej odznáčků fondu Sidus, na koních se ŠD, burza škol a firem.

Co nás ještě v nejbližší době čeká? Cesta do Brna na vyhlášení výsledků celostátní soutěže Školní časopis roku, prodloužený víkend, testování našich znalostí a dovedností, další cesta do Brna, tentokrát na muzikál do Městského divadla Brno, adventní výstava a potom ... Vánoce.

Aktualizováno (Středa, 22 Listopad 2017 07:21)