Důležité

Na čtvrtek 25. 10. 2018 je vyhlášeno pro žáky školy z organizačních důvodů ředitelské volno.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání chyběli zástupci několika tříd. Udělali však to, co se sluší a patří - předem se omluvili. Účastnili se totiž jiné akce.

My jsme hodnotili celoškolní akci - Vitamínový den. Dětem na prvním stupni se akce líbila, ale hlavně jim "chutnala".  Upíří krev, koktejly, křížaly, štěpány, srdíčka ze semínek. To vše bylo dobrá dopolední svačina. Na druhém stupni si někteří pochutnali na mrkvi a semínkových srdíčkách, někteří se však stihli ukázat a svačiny se potom válely všude. Škoda!

Dále jsme hovořili o dalších zajímavých akcích školy. Za první dva měsíce jich bylo docela dost. Adaptační pobyt šesťáků, zamykání studánky školní družinou, návštěvy čtvrtých tříd v Poličce ve firmě Ravensburger, divadelní představení - dokonce dvě, prodej odznáčků fondu Sidus, na koních se ŠD, burza škol a firem.

Co nás ještě v nejbližší době čeká? Cesta do Brna na vyhlášení výsledků celostátní soutěže Školní časopis roku, prodloužený víkend, testování našich znalostí a dovedností, další cesta do Brna, tentokrát na muzikál do Městského divadla Brno, adventní výstava a potom ... Vánoce.

Aktualizováno (Středa, 22 Listopad 2017 07:21)