Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání chyběli zástupci několika tříd. Udělali však to, co se sluší a patří - předem se omluvili. Účastnili se totiž jiné akce.

My jsme hodnotili celoškolní akci - Vitamínový den. Dětem na prvním stupni se akce líbila, ale hlavně jim "chutnala".  Upíří krev, koktejly, křížaly, štěpány, srdíčka ze semínek. To vše bylo dobrá dopolední svačina. Na druhém stupni si někteří pochutnali na mrkvi a semínkových srdíčkách, někteří se však stihli ukázat a svačiny se potom válely všude. Škoda!

Dále jsme hovořili o dalších zajímavých akcích školy. Za první dva měsíce jich bylo docela dost. Adaptační pobyt šesťáků, zamykání studánky školní družinou, návštěvy čtvrtých tříd v Poličce ve firmě Ravensburger, divadelní představení - dokonce dvě, prodej odznáčků fondu Sidus, na koních se ŠD, burza škol a firem.

Co nás ještě v nejbližší době čeká? Cesta do Brna na vyhlášení výsledků celostátní soutěže Školní časopis roku, prodloužený víkend, testování našich znalostí a dovedností, další cesta do Brna, tentokrát na muzikál do Městského divadla Brno, adventní výstava a potom ... Vánoce.

Aktualizováno (Středa, 22 Listopad 2017 07:21)