Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Halloween v 5. třídě

Halloween v 5. třídě

Duchové, strašidla, čarodějnice, kostlivci a jiné příšerky zavítali ve středu 25. října k nám do ZŠ Riegrova, aby oslavili podzimní svátek Halloween. Protože obliba tohoto svátku stále roste, rozhodli jsme se i my také trošku pobavit a zároveň maličko postrašit. Před hodinou jsme se převlékli do masek a s patřičným rámusem jsme se vydali na cestu, abychom strašidelně pozdravili naše spolužáky z ostatních tříd. Děti jsme seznámili s tím, kde a proč se tento svátek slaví, za co se tento den lidé oblékají, a musíme říct, že nám to rychle uteklo. Složili jsme také vlastní píseň! Díky patří všem žákům 5. třídy a jejich rodičům za přípravu masek a cukroví.


Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 12:27)