Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home Školní družina Činnost Sportovní odpoledne v tělocvičně

Sportovní odpoledne v tělocvičně

O tom, že děti pohyb milují, není žádných pochyb. A protože počasí nám k venkovním aktivitám už moc nepřeje, užili jsme si jednu říjnovou prodlouženou středu školní družiny v tělocvičně. A jak takové odpoledne vypadalo?


V tělocvičně

Byli jsme v tělocvičně. Soutěžili jsme v několika disciplínách. První soutěž byla žabí skoky. Při druhé soutěži jsme museli driblovat s balonem. Třetí soutěž byla trakař. Čtvrtá soutěž byla sprint. Sprint je to, že musíš běžet strašně rychle. Pátá soutěž byla to, že se muselo celé družstvo rozkročit a poslední lezl pod ostatními dopředu. Šestá soutěž byla chodit jako pejsci. Potom byli ještě nějaké soutěže. Pak někteří kluci hráli fotbal a holky hrály vybiku. A potom jsme si mohli hrát, co jsme chtěli. Nakonec jsme dostali za odměnu bonbóny.

Vendula Kavalírová, 3. Tř.


Sportovní odpoledne

Na sportovním odpoledni jsme plnili 8 úkolů:

1. dělali jsme žabí skoky, 2. přenášeli jsme bramboru na lžíci, 3. dělali jsme ve dvojicích trakař, 4. chodili jsme po čtyřech, 5. sprintovali jsme, 6. podlézali jsme pod nohama, 7. driblovali jsme, 8. skákali jsme na jedné noze.

Byli jsme rozděleni do dvou družstev. Vyhrálo družstvo Vendy. Moc mě to bavilo. Na konci jsme hráli vybíjenou na baterky. A potom jsme měli volno. Byla tam s námi paní Šrámková.

Petra Kubitová, 4. A.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 13:28)