Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Je libo "upíří krev" ?

Je libo "upíří krev" ?

My už jsme si dali. S celou parádou, stylově, právě v době Halloweeenu... Byla výborná!

Tak, a teď vážně :

Ve škole proběhla tradiční akce "Vitamínový den", doprovodný program k projektu "Ovoce do škol".

Děti z 1.stupně ve školní kuchyni tvořily pod vedením pracovníků naší dodavatelské firmy ovocné a zeleninové dobroty, došlo i na vánoční cukroví - samozřejmě bez cukru.

Mlsali jsme lahodné šťávy a  koktejly, vyzkoušeli  jsme neobvyklé  kombinace surovin a malou ochutnávku obdrželi i žáci  2. stupně. Tipnete si, z čeho tekla ta "krev" ? Zeptejte se našich dětí...Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 12:22)