Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání zapomněli jedni nejmenší. Budeme tedy zpočátku termín jednání  připomínat, než si zvyknou na další povinnost.

Nejdříve jsme hovořili o akci Ovoce do škol. Hodnocení bylo vcelku kladné. Mnozí vše snědli a vypili hned ve škole, ti menší vzali ovoce i mléko domů ukázat rodičům. To, že vše chutnalo, je jedna věc, kam s odpadky, je věc druhá. Budeme muset více hlídat, jak s krabičkami žáci zacházejí. Košů na odpad je dostatek, nemuseli bychom tedy  o odpadky zakopávat na chodbách, v šatně, před školou.

Firma, která nás takto zásobuje, si pro nás připravila na 30. října tzv. Vitamínový den. Budeme si moci sami něco zdravého připravit, ochutnat. Akce bude letos pro všechny žáky.

Fond Sidus nás i letos oslovil s prosbou o prodej drobností, letos pěkných odznáčků. Výtěžek z prodeje pomůže nemocným dětem.

Žáci druhého stupně se začátkem prosince vydají do Brna na divadelní představení. Zájem je velký, autobus byl zaplněn rychle.

Nové tabule ve třídách se snadno mohou vysunout tak, že by mohly někomu  ublížit. Nebudeme si na nich zkoušet své síly, nemuselo by to dobře dopadnout.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 12:21)