Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání zapomněli jedni nejmenší. Budeme tedy zpočátku termín jednání  připomínat, než si zvyknou na další povinnost.

Nejdříve jsme hovořili o akci Ovoce do škol. Hodnocení bylo vcelku kladné. Mnozí vše snědli a vypili hned ve škole, ti menší vzali ovoce i mléko domů ukázat rodičům. To, že vše chutnalo, je jedna věc, kam s odpadky, je věc druhá. Budeme muset více hlídat, jak s krabičkami žáci zacházejí. Košů na odpad je dostatek, nemuseli bychom tedy  o odpadky zakopávat na chodbách, v šatně, před školou.

Firma, která nás takto zásobuje, si pro nás připravila na 30. října tzv. Vitamínový den. Budeme si moci sami něco zdravého připravit, ochutnat. Akce bude letos pro všechny žáky.

Fond Sidus nás i letos oslovil s prosbou o prodej drobností, letos pěkných odznáčků. Výtěžek z prodeje pomůže nemocným dětem.

Žáci druhého stupně se začátkem prosince vydají do Brna na divadelní představení. Zájem je velký, autobus byl zaplněn rychle.

Nové tabule ve třídách se snadno mohou vysunout tak, že by mohly někomu  ublížit. Nebudeme si na nich zkoušet své síly, nemuselo by to dobře dopadnout.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 12:21)