Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Podzim v 1. B

Podzim v 1. B

Podzime, podzime, jaký jsi milý,
i když nám sluníčko svítí jen chvíli.
Podzime, podzime, každý tě vítá,
chlapec i děvčátko, drak co si lítá.

Každé roční období si pro nás dokáže připravit něco krásného. S létem jsme se rozloučili a teď nastal čas přivítat podzim. V matematice počítáme s ježečkem jablíčka, ve slově JEŽEK hledáme písmenka, která už známe. Učíme se básničky o podzimu a v neposlední řadě vyrábíme zvířátka z kaštanů a panáčky z listí. Třídu nám také ozdobila dýně a mnoho dalších výrobků. Podzim je sice studený, ale také krásně barevný. Děti z 1. B. si podzimní měsíce ve škole pěkně užívají.
Aktualizováno (Středa, 22 Listopad 2017 07:11)