Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Burza středních škol

Burza středních škol

Tradiční podzimní akcí, kterou pořádá svitavský Úřad práce, je Burza středních škol. Akce je určena žákům základních škol, zejména těm z vycházejících ročníků.

 

Jejím cílem je seznámit zájemce s nabídkou středních škol a učilišť převážně z okresu Svitavy, ale i ze vzdálenějšího okolí. Díky v minulosti převažujícímu zájmu o humanitní obory dnes firmy pociťují nedostatek absolventů technicky zaměřených oborů. Vzhledem k výstavbě nových provozů firem a rozšiřování těch stávajících je dnes technické vzdělání absolventů významnou konkurenční výhodou na trhu práce. Možná proto, byla na stáncích jednotlivých škol patrná jistá převaha technických "lákadel". Ať už se jednalo o 3D tiskárny, robotické stavebnice či chemické pokusy. Vyhrazený prostor byl zcela zaplněn stánky a věřím, že si zde každý žák vybral navazující vzdělání podle svých schopností a zájmů.

 


 

Aktualizováno (Úterý, 24 Říjen 2017 13:28)