Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Učíme se venku

Učíme se venku

Krásný podzimní den vylákal děti z 1.A a z 1.B ze školních lavic ven. V rámci výuky Prvouky jsme se vydali do nedalekého parku Jana Palacha objevovat krásy podzimní přírody.

Pozorovali jsme nádherně zbarvené listí, poznávali jednotlivé stromy, učili jsme se je dělit na jehličnaté a listnaté a plnili různé úkoly. Nasbírali jsme spoustu zajímavých listů a ostatních přírodnin  a ty jme si odnesli na výstavku do třídy. Nejcennější trofejí byly listy z jinanu dvoulaločného(gingo biloba) pro jeho zvláštní listy, a také jsme si pověděli něco o jeho léčivých účincích. Dokonce jsme mohli pozorovat i některá zvířátka. Viděli jsme veverky, kosa, divoké kachny na jezírku, ale nejvíc "zabodoval" ježek, kterému jsme pomohli uložit se k zimnímu spánku a důkladně jsme ho zahrabali do listí. Ve škole jsme si vyzkoušeli, co jsme si z vycházky zapamatovali a zkoušeli jsme poznávat přírodniny, které jsme si přinesli. A docela se nám dařilo.


Aktualizováno (Pondělí, 23 Říjen 2017 09:24)