Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Hurá do divadla!

Hurá do divadla!

Podzim je v plném proudu a třeťáci vyměnili venkovní sportoviště za teplíčko v divadle.

Shlédli jsme nádhernou pohádku "Křišťálové srdce". Skutečně jsme je viděli!  Bylo  velké jako dlaň a nádherně se třpytilo. Příběh nás přivedl k zamyšlení nad pravdou a lží v našem světě, ukázal nám, proč je dobré umět se postavit  na správnou stranu a svůj postoj si také umět uhájit.

Paní Eva Hrušková nás ve svém představení "Ahoj, světe" prostřednictvím vtipných básniček Jiřího Žáčka provedla mapou celého světa. Pobavili jsme se, zasmáli a také jsme se pořádně rozpohybovali. A pak že se v divadle musí jen sedět.....

Aktualizováno (Úterý, 17 Říjen 2017 13:40)