Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Adaptační kurz žáků 6. ročníků

Adaptační kurz žáků 6. ročníků

Spousta her, zábava, legrace a dobrodružství, tak bychom mohli charakterizovat adaptační kurz žáků šestých ročníků v rekreačním středisku Vysoké pole.

Počasí nám sice moc nepřálo, ale my jsme se nenechali odradit zimou, větrem ani deštěm a většinu času jsme trávili venku ve volné přírodě. Užívali jsme si každý okamžik, kdy vylezlo zpod mraků sluníčko. Zahráli jsme si hry, při kterých jsme se nejen zasmáli, ale lépe se i navzájem poznali. Prověřili jsme svou odvahu (a pevné svěrače :-D ), když jsme po setmění navštívili blízký les. Věříme, že se vzájemná komunikace, ohleduplnost, tolerance a kamarádství mezi dětmi tímto pobytem vylepší a posílí.

A jak se sami žáci vyjádřili ve svém hodnocení celé akce?

„Na adapťáku byl super hlavně Václav!“ Podotýkám, že nešlo ani o žáka ani vedoucího, ale o úžasného psího společníka, který na sebe strhl veškerou pozornost.

„Lepší to tam nemohlo být. Teda kromě signálu…“ I s takovými reakcemi jsme se mohli setkat. Lovení mobilního signálu započalo hned po příjezdu, ale brzy odeznělo. Děti v nabitém programu zapomínaly, že vůbec nějaký mobil mají.

„Dal bych si to ještě jednou. “

„Chtěla bych se tam vrátit.“

„Moc se mi tam líbilo, hry byly moc zábavný, noční procházky strašidelný, krásná krajina a čistý vzduch. Zkráceně výborné místo, na které bych jezdila.“

Většině z nás se vůbec nechtělo domů a moc rádi bychom si podobný pobyt zase někdy zopakovali.


Aktualizováno (Úterý, 17 Říjen 2017 13:28)