Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Učitelé v lavicích

Učitelé v lavicích

I učitel se musí učit. Vzdělávání je velmi důležité proto, aby získával nové znalosti a profesní dovednosti.

V současné době, kdy se mění školské předpisy velmi často, kdy jsou na učitele kladeny stále vyšší nároky a rozšiřují se jeho povinnosti a působení, využíváme častěji i my příležitosti se vzdělávat vzdělávání. První týden v září všichni riegrovští učitelé i asistenti absolvovali seminář k podpoře osobního rozvoje vedený PhDr. Hanou Mervartovou, v říjnu proběhlo setkání s s Mgr. Lenkou Ondráčkovou, která přijela s tématem diferencované výuky a změnami v inkluzivním vzdělávání od září 2017. Obě vzdělávací akce finančně podporují projekty ZŠ Lačnov (Inkluze ve Svitavách) a CCV Pardubice (Inkluze v Pardubickém kraji), do kterých jsme jako partneři zapojeni.


Aktualizováno (Úterý, 28 Listopad 2017 14:42)