Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Není voda jako voda

Není voda jako voda

V pondělí 2.října jsme navštívili čistírnu odpadních vod v Hradci nad Svitavou. Všechny nás hned při vstupu do areálu nemile překvapil nepříjemný zápach. Voda přitékající ze Sviatav a okolních vesnic je nejen pěkně znečištěná a zapáchající, ale plave v ní i spousta mechanických nečistot. S tím vším si musí pracovníci čističky poradit.

Postupně jsme prošli celý areál a seznámili se s jednotlivými fázemi čištění odpadní vody. Nakonec nás velmi překvapila voda, která se na konci celého čistícího procesu vypouští do potoka. Sice není zdravotně nezávadná ani pitná, ale vypadá čistě a určitě neničí naše životní prostředí. Byla to pro nás nová zkušenost a získali jsme plno zajímavých informací.Aktualizováno (Pondělí, 30 Říjen 2017 10:49)