Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Třeťáci v pohybu ...

Třeťáci v pohybu ...

Prázdniny jsou už za námi, zvykáme si na školní lavice, ale rozhodně celé dny nesedíme!

Každou středu se mácháme ve vodě - opět (už třetím rokem) chodíme plavat.

Svojí aktivitou "na souši" se také můžeme pochlubit. Reprezentovali jsme Riegrovku v přespolním (4 chlapci a 1 dívka) a štafetovém běhu (3 chlapci a 2 dívky) a získali  jsme  bronzovou medaili. Souboj s ostatními školami byl náročný, o to víc nás úspěch těší. Hýbeme se rádi, o tom svědčí i naše vysoká účast ve sportovních kroužcích ve škole i mimo ni.

Tak vidíte : zásady zdravého životního stylu bereme opravdu vážně.

Aktualizováno (Středa, 04 Říjen 2017 11:29)