Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Letos poslední...
Chyba
  • JFolder::files: Cesta není složkou:
Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/my/aktivity_skoly/noviny/170808_riegro

Letos poslední...

Konec školního roku byl pro všechny velmi hektický a náročný. Poslední číslo Riegrováku tedy vznikalo až na úplném konci, v posledních dnech školního roku.

Titulní stranou jsme vám představili další novinku, která bude součástí reklamy školy, tzv. banner. Mnozí se na něm jistě najdete, a tak se stanete i vy reklamou školy.

Kubova poradna, dojmy z návštěvy koncentračního tábora v Osvětimi, zajímavě zpracované střípky z naší "Stověžaté" , první literární pokusy, něco málo z toho, co vás zajímá, úspěchy v soutěžích, to vše si můžete na stránkách nového čísla přečíst.
{gallery}my/aktivity_skoly/noviny/170808_riegro{/gallery}

Aktualizováno (Pondělí, 14 Srpen 2017 07:07)