Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Naše poslední jednání v tomto školním roce.

Na programu jsme měli několik věcí. Nejdříve jednotliví zástupci hodnotili odměny za sběr. Letos dostali odměnu všichni. Někteří jen symbolickou, jiní trochu větší. Vždy podle toho, kolik odevzdali. Všichni byli se systémem, který pan učitel vymyslel, spokojeni.

Dále jsme hovořili o možných nástupcích za Dominika a Veroniku pro náš automat Hidalgo. Několik jmen padlo, uvidíme, kdo se tohoto úkolu od září s Chiarou a Nikolou zhostí.

Nejdůležitější úkol nás čekal na závěr. Hlasování. Kdo bude další, letos už 13. sovou roku? Hlasovací lístky jsme vyplnili, odevzdali, paní učitelka sečetla a už to ví. My se to dozvíme až ve Fabrice.

Těm, kteří dobře plnili úkoly zvoleného zástupce, ve Fabrice poděkujeme a předáme malou odměnu za jejich práci a ranní vstávání.

Aktualizováno (Čtvrtek, 22 Červen 2017 09:37)