Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Zvěřinec zvítězil

Zvěřinec zvítězil

Kdo jste ještě nikdy nebyl na zámku v Častolovicích, udělal velkou chybu. My jsme se tam letos vypravili společně se třídou na školní výlet.

Není to daleko, a tak nám cesta utekla docela rychle. Hned po příjezdu se nás ujala průvodkyně, která se nám věnovala po celé dopoledne. Začali jsme prohlídkou zvěřince, byla to taková miniZoo. Zvířata nás doslova okouzlila. Mohli jsme si pohladit přítulné lamy, malá kůzlátka, oslíky i poníky a žasli jsme nad dokonalým domečkem pro králíky. Jako bonus nám nad hlavou přelétali pávi s hlasitým tipickým křikem. Potom jsme se přemístili do zámecké zahrady, kde jsme si mohli vyzkoušet lezení po laně a střílení z kuše ve stylu historických her a lovu. I kejklířské představení polikače ohně a žongléře v jedné osobě se nám moc líbilo. Nakonec nás čekala prohlídka zámku, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o tom, jak se dříve na zámku žilo. Mrzí nás jediné, že jsme nepotkali zámeckou paní Dianu, která na zámku bydlí.

Možná příště budeme mít více štěstí.......

žáci 3.A


Aktualizováno (Pondělí, 19 Červen 2017 14:03)