Důležité

Na pondělky 30. 4.  a 7. 5. 2018 je pro žáky vyhlášeno ředitelské volno (provozní a organizační důvody).

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání nám chyběli zástupci tří tříd. Bude jim chybět informace o tom, co si mají připravit na letošní poslední schůzku.

Hovořili jsme především o sběrovém týdnu. Byl sice kratší, ale odevzdali jsme celkem 14 505kg. Nejvíce se tradičně zapojili žáci prvního stupně, ale tentokrát se přidalo i několik starších. Pan učitel Richtr připravil odměny pro všechny. Ti, kteří se zapojili symbolicky, dostali sladkosti. Ti, kteří dodali víc, budou odměněni v pondělí 5. června v tělocvičně. V jedné třídě odevzdali papír všichni žáci. Od zástupce třídy jsme se dozvěděli, jak se jim to podařilo. Výborný nápad, paní učitelko.  Poděkování patří všem, kteří se zapojili, ale i těm, kteří těch 14 tun odnosili v rukou do kontejnerů.

Dále jsme hovořili o zájezdu těch starších do koncentračního tábora Osvětim. Zájezd zařizovala paní učitelka Hotařová. Měla s tím však hodně starostí, protože někteří žáci jí  organizaci hodně komplikovali svou nezodpovědností . 

Dalším bodem jednání byl parkour. Nadšenci, kteří se mu věnují, bohužel ničí zídky kolem školy. S paní ředitelkou tedy uzavřeli zajímavou dohodu. Držme jim palce, aby zídky nespadly dřív, než oni stihnou dohodu splnit.

Paní ředitelka tlumočila poděkování naší čtveřici, která se stará o automat. Jsou prý jedni z nejúspěšnějších. Bohužel Dominik a Veronika končí, budeme tedy hledat další zodpovědnou dvojici.

Úkol na poslední schůzku v letošním školním roce nebudu opakovat. Uvidíme, jak jste si ho promysleli.  


Aktualizováno (Pondělí, 05 Červen 2017 10:18)