Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Divadelní představení Šípková Růženka

Divadelní představení Šípková Růženka

Pohádku o spanilé princezně Růžence, kterou proklela zlá sudička, zná téměř každý. My jsme měli možnost tuto klasickou pohádku na motivy bratří Grimmů vidět ve Fabrice v podání pražského Divadla Julie Jurištové.

Představení trvalo více než hodinu, bylo plné krásných písniček, vtipných scének a po celou dobu jsme s napětím sledovali, zda princ v přestrojení za zahradníka, princeznu vysvobodí ze zakletí.  Napnutí jsme tedy byli, ale zároveň jsme se i moc nasmáli. V pohádce totiž vystupovali kromě hlavních hrdinů také dva popletové, sluha Jakub a legrační pan komoří, kteří neustále předváděli zábavné kousky. Na závěr celého představení na nás čekalo veliké překvapení. Herci nás pozvali na pódium a společně s nimi jsme tancovali, zpívali a dokonce jsme si mohli i pohladit pohádkového medvěda Kožíška. Byla to velká zábava i kulturní zážitek zároveň.

žáci 3.A


Aktualizováno (Pondělí, 22 Květen 2017 12:03)