Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na programu našeho posledního jednání bylo hodnocení nové podoby našeho Ekojarmarku.

Zástupci žáků prvního stupně hovořili o tom, jak byli všichni nadmíru spokojeni. Byly pro ně připraveny dílny se zajímavými výrobky, na jednotlivých stanovištích se jim velmi ochotně věnovali starší žáci, po škole se nepohybovalo tolik dětí, byl čas si v klidu namalovat želvičku a berušku, slepit broučka. Nejvíce se jim líbila práce v dílnách. Světlana s Tadeášem jim pomáhali s vytvořením malého stromečku. Znovu se nám potvrdilo, že investice do dílen nebyla zbytečná, dětem se práce líbí, mnozí poprvé drží v ruce nějaký nástroj a jsou překvapeni, co dokáží pod odborným vedením vyrobit.

Žáci druhého stupně měli aktivity mimo školu. Ti nejstarší se vydali uklízet kolem rybníka, osmáci se pro změnu vydali do obchodu, aby vyhledali na obalech, co některé výrobky obsahují. Ve škole potom zjištěné údaje zpracovali do připravených pracovních listů. Katka konstatovala, že byla sama překvapena, co občas kupujeme a konzumujeme. Sedmáci a  šesťáci se vydali na vycházky do okolí. Už vědí víc o včelách a jejich záslužné práci pro naše zdraví. Páťáci se vydali do Parku patriotů, aby se přesvědčili, že jsou uvedeni na desce "Patriotů". Našli se tam uvedeni jako žáci 3. a naší školy, ale vůbec nevěděli, kdo to patriot je. Vše jsme si vysvětlili. Teď už vědí, že i oni jsou svitavskými patrioty.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Květen 2017 12:06)