Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Divadlo Loudadlo

Divadlo Loudadlo

Děti ze školní družiny navštívili v dubnu divadelní představení Divadla Loudadlo -  Na kouzelném paloučku. Na své si přišli všichni, kteří mají rádi roztodivné pohádkové postavičky a taky Studio Kamarád. A jak to bylo?

Když zakokrhá kohout, znamená to, že začíná den. Sluníčko slíbí měsíčku, že když už půjde spát, bude mu pak vyprávět, co se  „Na kouzelném paloučku“ odehrálo. Viděli jsme tančící slunečnice, kamarády žabáky Kvika a Kvaka, neodolatelného „šoumena“ myšáka Kika, který se nám rád předvedl v plné parádě! Podívali jsme se také na rybičky pod hladinou, proletěli se s papírovými draky široko-daleko a na palouček zavítali i naši kamarádi z televize Jů a Hele.

Divadlo se moc líbilo nejen dětem, ale i nám dospělým, protože jsme se na chvíli vrátili do dob našeho bezstarostného dětství.

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Květen 2017 07:04)