Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Obvodní a okresní kolo v minifotbalu Mc Donalds cup

Obvodní a okresní kolo v minifotbalu Mc Donalds cup

Žáci 2.-4. tříd se ve dnech 2.5. a 10.5. zúčastnili turnaje v kopané. Hrálo se na hřišti Svitavy – Lány. Do obvodního kola se přihlásilo celkem 6 družstev. Kluci sehráli celkem čtyři zápasy. Nad ZŠ Březová n. Svitavou vyhráli 2:0 a nad ZŠ Opatov vyhráli 5:0. V semifinále se utkali se Základní školou Felberova Svitavy, nad kterou vyhráli neuvěřitelných 4:0. Ve finále o první a druhé místo soupeřili se ZŠ Sokolovská , nad kterou se jim vyhrát nepodařilo. Výsledek zápasu byl 4:1 pro Sokolovskou a naši žáci se tak v celkovém turnaji umístili na krásném 2.místě a postoupili tak do okresního kola. V okresním kole se utkalo 8 týmů a naši skončili na 4.místě. Kluci bojovali jako lvi a my jim blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Za naši školu se minifotbalu zúčastnili tito žáci:


2. třída - Matěj Zatočil, Ondřej Zatočil a Daniel Křiklava

3.A – Matěj Leitner a Lukáš Marek

3.B – Matyáš Vavřík, Ondřej Stodola, Jindřich Hoferica, Matyas Švendt, Vojtěch Korec, Vlastimil Kozáček a Rostislav Lahodný

4. třída – Denis Nedoma a Matěj Vaščík


Aktualizováno (Pondělí, 15 Květen 2017 11:21)