Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Celé naše jednání jsme věnovali jednomu, pro nás velmi ožehavému, tématu. Není tím nic jiného než pořádek, spíše nepořádek kolem nás.

Nejdříve jsme hovořili o všem, co nás čeká na Den Země. Rádi bychom pomohli tam, kde bude naše pomoc vidět. Trochu starostí nám ale dělá počasí, které je letos opravdu aprílové. Nechali jsme se inspirovat celospolečenskou akcí "Uklidíme Česko" a rozhodli jsme se, že naši deváťáci uklidí kolem Rosny. My další zaměříme své aktivity na okolí školy.

Další bod jednání začala paní ředitelka. Vysvětlila našim zástupcům, proč se bude areál školy o víkendu uzavírat. Máme v něm umístěny odpadkové koše, které ale zůstávají poloprázdné, zatímco odpadky se povalují všude možně. Dále jsou v areálu umístěny cedule s provozním řádem. Ten však mnozí návštěvníci nedodržují a ještě opakovaně strhávají. Kouření je v areálu zakázáno, několik jedinců si sem chodí "provětrat" plíce ne sportem, ale právě cigaretami. Asi neumějí číst a nerozumí symbolům. Už se nám nechce chodit v pondělí ráno do školy a procházet kolem nepořádku, který zde zanechali víkendoví návštěvníci. Bohužel ti slušní návštěvníci / maminky s malými dětmi / a kluci, kteří zde pravidelně hrají fotbal, teď doplatí na chování těch starších. Na závěr jsme si položili otázku, kdo to bude uklízet. Návrhů zaznělo několik, ale otázka zůstala bez konkrétní odpovědi.


Aktualizováno (Pondělí, 24 Duben 2017 08:06)