Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání nám chyběli čtyři zástupci. Naštěstí každá třída měla svého zástupce.

Začali jsme hovořit o likvidaci komunálního odpadu. Úkol však zůstal nesplněn, stejně jako cena za odvoz odpadu z domácností. Zapomněli jsme, nebo se nám cenu nepodařilo zjistit? Zamýšleli jsme se nad tím, zda je lepší pravidelně odvážet, nebo odvážet jen po naplnění popelnice. Systém jednotlivých odvozů je lákavý, ale přináší s sebou nebezpečí v podobě černých skládek. Padlo při tom i slovo kompost, které bylo pro některé žáky slovem neznámým. Starší dokázali bez problémů mladším vysvětlit, co do kompostu můžeme dávat a co nám potom dává on.

Příště se pobavíme o tom, jak se chováme my. Co třídíme, co naopak ne. Určitě padne zmínka o krabičkách a lahvích ve škole.

Paní ředitelka informovala o ředitelském volnu ve čtvrtek 6. dubna a o 11. dubnu, kdy nebude vařit školní jídelna a budeme tak muset přibalit větší svačiny.

Příští rok pro nás MŠMT připravilo akci Ovoce do škol i pro starší a Mléko do škol pro mladší i starší zdarma.

Eliška s Veronikou prodávaly náramky, výtěžek z prodeje pomůže nemocným dětem. Zájem byl veliký, museli jsme dokonce doobjednat další.  

Aktualizováno (Úterý, 11 Duben 2017 07:25)