Důležité

Na pondělky 30. 4.  a 7. 5. 2018 je pro žáky vyhlášeno ředitelské volno (provozní a organizační důvody).

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Jak spala 9.a ve škole

Jak spala 9.a ve škole

Že se dětem ve škole nelíbí, tak u nás to neplatí. Již od páté třídy mě moji žáci přemlouvají, aby mohli spát ve škole. Protože letos je poslední šance jim toto přání splnit, v noci z 24. na 25 března jsme konečně ve škole "spali", i když se o spaní nedá mluvit. Všichni si to jistě užili. Přečtěte si dojmy alespoň některých.

Na spaní ve škole jsem se hodně dlouho těšila, protože mám ráda takové akce, kde se sejde celá třída. Je to úplně jiné než v lavicích. Měli jsme připravenou kupu jídla a her. Sice se všichni do her nezapojili, ale stejně jsme si to užili. Sledovali jsme také horory, večer jsme si šli projít půdu a potom jsme jen tak leželi na žíněnkách a povídali si. Byla to super noc.

Karolína Hubinková

V pátek 24. března jsme spali ve škole. bylo to super. S holkama jsme v kuchyňce připravily jednohubky. Někdo přinesl z domu napečené dobroty, všichni alespoň sáček s brambůrky. Hráli jsme spoustu zábavných her, u kterých jsme se velice nasmáli. Využili jsme i tělocvičnu, takže jsme si mohli zahrát i náročnější hry. Mrzí mě, že se nezapojili všichni, ale byla to jejich volba. Udělali jsme si i nějaké fotečky. Když byla tma, šli jsme na půdu. Přiznávám se, že jsem měla trochu strach. Poté přinesli kluci  z tělocvičny  žíněnky a pustili jsme si horory. Aby se nám nezdály špatné sny, pustili jsme si ještě "animák". Poté jsme si až do rána povídali a smáli se. Bylo to velmi vydařené a doufám, že si to ještě zopakujeme, i když ne ve škole.

Tereza Jirčíková

Aktualizováno (Úterý, 11 Duben 2017 07:24)