Důležité

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Předškolák S předškolákem do školy dřív? A proč ne? Přípravné skupinky pro budoucí prvňáčky

S předškolákem do školy dřív? A proč ne? Přípravné skupinky pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče předškoláčků, chcete zajistit svému dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Nejste si jisti  tím, s jakými dovednostmi a znalostmi má dítě do školy nastoupit? Rádi byste přivedli předškoláčka do školy ještě před zápisem a rádi byste se seznámili s prostředím naší školy? 

Chtěli byste poradit a pomoci s tím, jak dítě dobře na vstup do školy připravit? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, pak jsme právě pro Vás a Vaše děti připravili edukativně stimulační skupinky. Hravou formou budeme s dětmi, za Vaší přítomnosti, rozvíjet vše, co potřebují pro úspěšné zvládnutí čtení, psaní a počítání. Připraveno je 10 lekcí, které povedou školní psycholožka a školní speciální pedagožka. Na setkání s Vámi se budeme těšit již v únoru.

Více informací v letáku.


Aktualizováno (Středa, 11 Leden 2017 14:05)