Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání na nás čekal obtížný úkol. Měli jsme projít všechny třídy a posoudit, komu se nejlépe podařilo navodit vánoční atmosféru.

Každý zvolený zástupce měl k dispozici deset bodů.  Mohl podle svého uvážení výzdobu ve třídě určitým počtem bodů ohodnotit. Veronika a Dominik za dohledu paní učitelky Fialové body sečetli a stanovili vítěze. Zvlášť se hodnotily třídy na prvním a na druhém stupni. V některých třídách nás zaujaly zajímavé nápady. Proto byly uděleny ještě zvláštní ceny.

Vánoční výzdoba byla zajímavá, nápaditá. Většina tříd opravdu navodila tu správnou vánoční atmosféru. Viděli jsme Vánoce současné i z dřívější doby. Někde se objevilo vánoční cukroví, někde zase zajímavá nástěnka. Jen jedna třída se bohužel zase nedokázala domluvit.

Dále jsme hovořili o tom, co bychom chtěli mít v automatu. Všichni vzorně splnili úkol a odevzdali Dominikovi, Veronice, Chiaře a Nikole seznam. Uvidíme, jak se jim podaří činnost rozjet.

Aktualizováno (Středa, 11 Leden 2017 13:49)