Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na předposledním letošním jednání chyběl pouze jeden zástupce.

Začali jsme tradičně - výsledkem kontroly úklidu. Koše s papíry skončily většinou tam, kde na konci týdne mají skončit, u druhého vchodu. Problémem zůstávají prachovky. Zřejmě jste si ještě neuvědomili, jak škodlivý je prach z kříd. Jinak byly třídy v předvánočním období celkem v pořádku.

Ani jsme nestihli vše o úklidu dokončit, když nás navštívili dva mladíci, kteří nám představili nápad, který by chtěli začít od ledna s naší pomocí realizovat i u nás ve škole. Nebylo třeba nás nijak přemlouvat, měli jsme jasno. Jdeme do toho. Dominik, Veronika, Chiara a Nikola. Pro tuto čtveřici to je určitá výzva, kterou by chtěli od ledna vyzkoušet. Zatím víc nebudeme prozrazovat. Zadali jsme si dva úkoly, které bychom měli do příště promyslet a uvidíme.

Tradicí na škole je soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu před Vánocemi. Také letos se po škole projdeme a pokusíme se, tentokrát všichni, ohodnotit, jak se vám podařilo alespoň na posledních pár dnů mít ve třídě tu pravou vánoční atmosféru.

Na závěr Julie informovala ostatní o naší účasti na vyhlášení výsledků celostátní soutěže Školní časopis roku 2016.  Nezapomněla všem sdělit, jak oboje noviny v soutěži "zabodovaly".

Aktualizováno (Pondělí, 19 Prosinec 2016 08:03)