Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Kromě dvou členů jsme se sešli v úplném zastoupení.

Nejdříve jsme hodnotili, jak jsou jednotlivé třídy připraveny na Den Evropy. Samozřejmě jsme nic konkrétního neprozradili, ale máme se na co těšit. Výzdoba, občerstvení - vše je hotové. Očekávání, jak vše dopadne, je velké. Vždyť vybraní zástupci parlamentu budou ti, kteří budou hodnotit. Máme se na co těšit.

Dále jsme hovořili  o pořádku ve třídách. Na konci týdne nebylo vše tak, jak by mělo být. V lavicích zůstávají věci, které by měly skončit v koši, koše s papíry zůstaly také ve třídách, ani tabule nebyly v pořádku. Učebny tříd druhého stupně by potřebovaly, aby se o ně žáci trochu více starali.

Úkol z minulého jednání jsme začali zpracovávat ve skupinách a písemně. Nechtělo se nám totiž otevřeně hovořit o tom, co nám vadí. Je toho dost, proto se k této problematice vrátíme ještě příště. Stihli jsme jen poukázat na to, že nám vadí projevy násilí mezi dětmi a krádeže. Ne vše bychom měli řešit násilím, problémy mají i jiná řešení. Na ty se zaměříme příště.  

Aktualizováno (Středa, 16 Listopad 2016 12:10)