Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy ZOO Brno

ZOO Brno

 V úterý 20. října 2009 jsme v 7:15 hod. autobusem odjeli do Zoo v Brně. Přijeli jsme do Zoo a naše paní učitelky nám zaplatily vstupné. Dostali jsme průvodkyni a ta nás nejprve dovedla do velkého sálu, kde bylo promítací plátno.

Na promítacím plátně jsme zhlédli projekt s názvem „Tygří skály“. Když projekt skončil, rozdělili jsme se na 7.A a 7.B a každý se svou průvodkyní jsme se šli podívat na kočkovité šelmy. Nakonec si mohl každý se svou průvodkyní projít Zoo úplně sám. Ze Zoo jsme jeli do města, kde jsme dostali rozchod, každý si mohl koupit, co chtěl. Z náměstí jsme se přemístili na Kapucíny, kde jsme zhlédli kosti a oblečení dávno mrtvých mnichů.

Na výletě se nám velice líbilo a děkujeme paní učitelce Korbářové a paní učitelce Rypové, že nás vzaly na tak krásný výlet a že to s námi vydržely.

Aktualizováno (Středa, 04 Listopad 2009 09:19)