Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Hodnotili jsme...

Hodnotili jsme...

Na posledním jednání jsme se zamýšleli nad tím, jaká byla naše práce. Nejenom parlamentu jako celku, ale také nás jednotlivců.

Někteří přiznali, že ranní vstávání jim dělalo problémy, proto občas nestihli přijít včas, nebo nepřišli vůbec. Ti mladší by příští rok chtěli být aktivnější.

Začali jsme tím, co by se dalo zlepšit.

Stále nejsme spokojeni s pořádkem ve třídách. Sice se něco zlepšilo, ale stále to není ono/ nástěnky jsou "aktuální" celý rok, květiny  skomírají, tabule jsou víc bílé, v lavicích se schovávají sešity a žákovské atd. /

Také jsme zmínili to, že rodiče nepochopili správně, proč by měli  přestat bezdůvodně se  pohybovat po škole. Jít za vyučujícím je pochopitelné, ale vodit dítě na konci roku do šatny a třídy je už zbytečné.

Dostali jsme se i k tomu, co se podařilo.

Jeden nápad nám pomohl vyřešit problém krabiček od kravíků ve třídách. Uložené úkoly jsme plnili, na jednání jsme je potom jako zástupci tlumočili. Hodnotili jsme pomoc diářů , zlepšilo se naše zapomínání. Máme radost ze změn jídelníčku.Pomohli jsme nemocným dětem sbírkami na pomoc dětem.

Co bychom rádi do budoucna.

Znovu diáře. Vrátit celoškolní akci Den naruby. Místo Dne Evropy zkusit procházku staletími.

Nakonec zazněl ještě jeden nápad, o kterém budeme přemýšlet. Víc hovořit o tom, co se nám daří. Některé věci nemáme sílu změnit.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Červen 2015 09:49)