Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na tomto jednání chyběli zástupci šesté a deváté třídy. Nejdříve jsme hodnotili, jak probíhalo focení. Nikdo neměl žádné připomínky k organizaci. Jen to počasí nám jeden den vůbec nepřálo. Dále jsme hovořili o tom, jak ve třídách vybírali prima žáka. Podle čeho hodnotili, jak probíhala volba, kdo byl nakonec vybrán. Nemusel to být žák s nejlepším prospěchem, ale prostě prima žák. Blíží se Den dětí. Na jeho oslavě se za naši školu představí se svým vystoupením děvčata z osmé třídy, třetí a se svým padákem a roztleskávačky ze druhé třídy. Ve škole letos oslava Dne dětí neproběhne. V posledních letech se vše připravilo a pomyslnou čáru  nám udělalo počasí. Užijeme si tedy atrakcí a zábavy na celoměstské oslavě.

Znovu jsme si zopakovali hlavní zásady vcházení a vycházení. Nejedná se o žádné trápení dětí ani dospělých, ale o  naši bezpečnost. Všichni bychom se měli snažit domluvené dodržovat. Paní ředitelka se zástupců tříd ptala, jestli si někdo nevšiml, že by některý zvědavý žák chtěl vyzkoušet hasicí přístroj. Je to dost nebezpečná věc pro někoho, kdo by si to chtěl jen tak ze zvědavosti zkusit.Z řad zástupců zazněl dotaz, zda by nebylo možné obnovit tradici našich Dnů naruby. Paní ředitelka by dala souhlas, ale pouze za předpokladu, že vy - učitelé - budete řádné připraveni na hodinu.

Příště budeme hodnotit svoji práci a volit Sovu roku.

Aktualizováno (Úterý, 02 Červen 2015 10:09)