Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Jednání proběhlo jako hodnocení Ekojarmarku.

Zajímavé byly mnohé názory. Většinou se jednotlivá stanoviště líbila. Mladším dětem především ta, kde mohly jednoduchým způsobem vyrobit dárek, kterým mohly udělat radost maminkám. Blížil se totiž Den matek. Zápich do květináče, zvířátko, antistresová kúra, kytička na dárek, klobouk, bylo toho docela dost. Starší, tedy deváťáci, udělali kus práce v okolí rybníka. Nestačili se divit, co všechno dokáží lidé "zapomenout " v lese nebo u rybníka. Odměnou jim za nepříjemnou práci byl dobrý oběd v restauraci. Nejspokojenější byli ti, kteří si sami připravili stanoviště a na něm učili své spolužáky něco udělat. Poznali, že některým dětem chybí dostatek trpělivosti a soustředění na  práci. Nejraději by byly rychle hotové, jen aby nemusely pomalu a pečlivě pracovat. Někteří poctivci si naopak posteskli, že nestihli projít všechna stanoviště, když si dali práci a výrobek sami dělali. Názory byly opravdu zajímavé a nás potěšilo, že nekritizovaly, ale naopak byly podnětné.

Aktualizováno (Úterý, 19 Květen 2015 10:32)