Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Několik zástupců na jednání chybělo. Bylo by dobré, kdybychom se alespoň zpětně dozvěděli, proč jste se nezúčastnili. Omluva snad nic nestojí.

Na programu byl opět pořádek - nepořádek. Položili jsme si otázku, jestli je nutné, aby služba kromě běžných povinností služby odnášela i krabičky od mlíček, které zůstávají ve třídách. Je to takový problém ji odnést ke koši na tříděný odpad, který je naproti třídě, nebo jen několik kroků od ní? Kdo to za dotyčné žáky dělá doma? Některé maminky by se asi divily, co jsou jejich děti schopné po sobě zanechat za nepořádek. Doma by to zřejmě netrpěly. Bára přišla s nápadem, který by mohl alespoň trochu tento nešvar vyřešit. Ve třídě bude zvláštní krabice, do které se budou krabičky dávat, tu potom služba/ ten, kdo je tam nejčastěji nechává/ odnese. Jména těch nejčastějších hříšníků známe.

Dále jsme mluvili o Ekojarmarku. Kdo z žáků si připraví svoji vlastní dílnu, kdo bude pomáhat dospělým, kdo půjde uklízet.

Paní ředitelka uložila zástupcům za úkol zjistit, jak se osvědčily diáře a jestli je o ně zájem i pro příští školní rok.

My, které zastupujeme dospělé, jsme dětem položily otázku, jaký dárek od nás dostávají k svátku. Někteří se divili, že od nás přece nic nedostávají. Ti starší však po chvíli připomněli, že všichni dospělí jim připravují odpoledne plné her a zábavy u příležitosti Dne dětí. Možná by bylo dobré, kdyby si alespoň přáním žáci vzpomněli, jaký svátek se slaví 28. března.

Od 13. dubna bude sběrový týden.  

Aktualizováno (Pondělí, 20 Duben 2015 07:17)