Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...



Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.



VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM



 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Právě vyšlo další číslo Riegrováku

Právě vyšlo další číslo Riegrováku

Přihlásit se do dalšího ročníku celostátní soutěže Školní časopis roku se nám podařilo zbrusu novým dvanáctistránkovým číslem.

 

Dočtete se v něm o úspěších našich žáků v soutěžích, o zajímavém pořadu nazvaném Listování, o jedné sportovní události, kterou přímo v Praze sledoval Honzík, o tom, co dělají děti ve školní družině, jak se měli sedmáci na horách, kde všude cestovala naše cestovatelka ze třetí třídy. Noviny byly okamžitě rozebrány, takže věříme, že po jejich přečtení se přidáte i vy k těm, kteří čtou pravidelně, doporučují vám knihy prostřednictvím rubriky Knihomol, a vyberete si z naší nabídky knih pro děti.

Dvanáct stran jsme dokončili, ale v počítači a na stole zůstala řada příspěvků, které se nám prostě do novin nevešly. Je nám to líto, ale technicky to nebylo v našich možnostech.

Váš zájem a aktivita nás opravdu těší, proto jsme se v redakci rozhodli, že příspěvky, které se neobjeví v novinách, si budete moci přečíst na webových stránkách školy. Nebojte se, v koši nekončí. V budoucnu by mohly i noviny mít své vlastní webovky. Šikovných vás je v redakci mnoho. Na poslední straně je uvidíte přímo uprostřed práce.

 


 

 

Aktualizováno (Pondělí, 16 Březen 2015 11:38)