Důležité

První schůzka s rodiči v tomto školním roce se koná ve čtvrtek 14. září 2017 v 16 hodin, pouze s  výjimkou 2. a a 2.b, kterým schůzka začíná v 15:30 hodin. Třídní učitelé předají informace k rozbíhajícímu se školnímu roku. Jde o schůzku se společným začátkem.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁMInformace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Letos si zajeli šesťáci do Mladočova

Letos si zajeli šesťáci do Mladočova

Dne 21.září jsme jeli na čtyřdenní pobyt do rekreačního zařízení v Mladočově. Po příjezdu jsme se nejprve ubytovali a potom jsme pracovali ve skupinách. Na večer si pro nás učitelé připravili program pod názvem „Večer talentů“. Každý z nás mohl předvést, co v něm je.

Druhý den jsme podnikli celodenní výlet. Dostali jsme svačinu a šlo se. Nejprve jsme navštívili záchrannou stanici Pasíčka a viděli zde spoustu dravců. Věděli jste například, že moták pochop dostal své jméno podle toho, že se motá dokola a nelétá rovně? Ze stanice jsme šli do Toulovcových maštalí a zpátky do Mladočova, bylo to asi 9 kilometrů. Všichni byli jistě unaveni, teda alespoň já ano. Večer jsme s panem učitelem Richterem hráli bezva hry.
Ve středu jsme jeli do Litomyšle podívat se na práci policie a hasičů.  Večer byla dlouho očekávaná diskotéka, tancovalo se, jedlo, pilo a bylo spousta legrace.
Čtvrtek byl krátký, protože jsme museli už odjíždět. Než jsme ale odjeli, přichystali pro nás učitelé závod v přírodě. Hledali jsme tajnou šifru, měla vyjít nula, ale nikdo ji neuhádl.
Před odjezdem jsme se všichni vyfotili a hurá domů.
 

 
 

Aktualizováno (Čtvrtek, 08 Říjen 2009 13:38)