Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Poslední schůzka parlamentu měla slabší účast. Kdo za to mohl, to nevíme, protože se kromě Katky nikdo další neomluvil. Bylo by dobré, kdybychom si zvykli, že chybět z nějakého důvodu samozřejmě můžeme, ale slušné je svoji neúčast vysvětlit. Snad to v novém roce  bude lepší.

Nejdříve jsme hovořili o pořádku ve třídách. Velkou pomocí  je v současnosti několik chlapců ze 4. třídy, kteří kontrolují, jak vypadají třídy po skončení vyučování. Bohužel ani tato skupinka není kompletní, dva další se nejen nezapojili, ale ani se neozvali, i když se o pomoc měli u paní ředitelky přihlásit.

Dále jsme hodnotili prosincové akce - adventní výstavu a návštěvu čertů. Naše hodnocení by vás mohlo zajímat.

Adventní výstava se nám všem líbila. Ať už to byla vystoupení hudebníků, tanec malých čertíků ze školní družiny, výstavka výkresů žáků školy, tak také výrobky kroužků keramiky. Mohli jsme napsat Ježíškovi, ozdobit si perník, ochutnat sušené ovoce. Každý si tam mohl najít to svoje.

 

Jak to viděli zástupci v parlamentu?

 • J. K. „Mně se nejvíc líbily výrobky z keramiky. Pomohlo mi to koupit dárky k Vánocům.“
 • M.C. „ Líbila se mi hudební vystoupení, výstava výrobků a hlavně přívěšky se srdíčky.“
 • D. C. „Mně se líbila hudební vystoupení. Vše bylo hezké a dobře připravené. Nic bych neměnil.“
 • J. T. „ Líbilo se mi, jak to bylo vše nachystáno. Stromeček byl zajímavý, pěkný. Výrobky z keramiky velmi hezké.“
 • A. V. „ Zaujaly mě keramické věci se sklem. Líbily se mi vystavené obrázky. Všechny měly rámy.“
 • E. P. „Mně se líbila výzdoba, stromeček, výkresy. Škoda, že tam nebyl žádný můj.“
 • J. V. „Nejvíce se mi líbily výrobky keramiky. Zlobili mě kluci u perníčků.“
 • M. V. „Mně se líbila výstavka se školními novinami. Bylo tam jedno vydání, které bylo starší než deváťáci. Výkresy byly také velmi pěkné.“
 • B. P. „ Koncert, výzdoba, výrobky, vše bylo super. Nejvíce se mi líbily výrobky z papírových ruliček.“
 • D. O. „Super byly dílničky, vystoupení, výstavka novin.“
 • A. J. „ Líbilo se mi vystoupení hudebníků, některá byla opravdu výborná. Příště by nebylo špatné, kdybychom napekli cukroví a nabízeli ho.“
 • P. H. „Taneční a hudební vystoupení byla výborná. Mohla být ještě delší.“

 

My jenom dodáváme, že adventní výstava byla opravdu vydařenou akcí. Dík patří účinkujícím, pomáhajícím, organizátorům. Takové zastavení před Vánocemi bylo nanejvýš příjemné.

Aktualizováno (Pondělí, 05 Leden 2015 07:31)