Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na posledním jednání se nás nesešlo mnoho. Jedno volné pondělí nám v systému udělalo trochu zmatků.

I tak jsme měli o čem mluvit a tentokrát se nám opravdu dařilo být velmi aktivní a věcně mluvit o tom, co se nám nelíbí a co bychom rádi změnili. Na prvním místě to je pořádek ve třídách po skončení vyučování. V jedné třídě se v pátek objevil v lavici a kolem ní takový nepořádek, že paní ředitelka místo vyfotila, aby se dotyčný žák nemohl vymlouvat. V některých třídách se  objevil nevynesený koš s papírem, v jedné to byla ne smazaná, ale zmazaná tabule/ jistě víte, jaký je v tom rozdíl/, někde se zase povalovala nevymáchaná prachovka.

Dále jsme hovořili o nekázni, ale hlavně o tom, jak se žáci cítí, nebo necítí ve třídách. Sami zástupci tříd upozornili na několik žáků, kteří stojí stranou, jsou sami, nezapojují se. Není jich mnoho, naštěstí zazněla jen čtyři jména. Mnohem víc je těch, kteří ve třídách dělají dusno, provokují, vyrušují, jsou neukáznění, navádějí ostatní. S těmi si budou muset poradit třídní učitelé.

Na závěr jsme si připomněli, že nás čeká Adventní výstava, zájezd do divadla a vyhlášení výsledků celostátní soutěže Školní časopis roku 2014.

Aktualizováno (Pondělí, 08 Prosinec 2014 14:27)